تبلیغات در فن تریکس

رپورتاژ آگهی در فن تریکس | تبلیغات در فن تریکس FanTricks

رزرو رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، نوعی متن تبلیغاتی و مرتبط با دسته بندی ها و موضوعات فن تریکس بوده که مانند دیگر مقالات فن تریکس در وب سایت قرار می‌گیرد. شما می توانید در رپورتاژ آگهی، شرکت، فروشگاه، محصولات، خدمات و یا سرویس کسب و کار خود را معرفی کرده و در صورت تمایل به وب سایت خود لینک nofollow یا follow دریافت کنید. اینگونه متون تبلیغاتی کاملا مختص شما بوده و به معرفی کسب و کار شما می پردازد. در صورتی که قصد معرفی مستقیم کسب و کارتان را دارید از رپورتاژ آگهی استفاده کنید. اما اگر هدف شما جذب مخاطب به صفحات، محصولات و یا خدمات خاصی است پیشنهاد می کنیم تا مقالات حمایت شده را انتخاب کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید.

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی مانند دیگر مقالات ومطالب فن تریکس، بطور دائمی در لیست مطالب و آرشیو وب سایت باقی می ماند. مشتری خود متن رپورتاژ آگهی را نگارش کرده و فن تریکس تنها آن را ویرایش و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کند. در هر رپورتاژ آگهی می توانید حداکثر تا 3 تصویر و 3 لینک استفاده کنید. اما در تعداد کلمات متن محدودیتی نخواهید داشت. با این وجود اگر در تعداد کلمات آگهی زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید داشت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر با سایز 900 در 600 پیکسل بعنوان تصویر شاخص رپورتاژ نیاز است.

محتوای این برگه ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.

رزرو مقاله حمایت شده

مقاله حمایت شده، همان مقاله های آموزشی وب سایت فن تریکس است که به محصول، خدمات و یا سرویس کسب و کار شما مربوط بوده و توسط شما حمایت خواهد شد. اینگونه مقالات آموزشی کاملا ارگانیک و آموزشی بوده و اصلا وجهه تبلیغاتی ندارد. به این ترتیب مخاطب پس از مطالعه مقاله، با استفاده از لینک های follow یا nofollow داخل متن که توسط شما انتخاب می شود، به منظور کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید محصول و خدمات مورد نظر به وب سایت شما هدایت خواهد شد. جهت رزرو مقالات حمایت شده می‌توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید.

شرایط مقالات حمایت شده

مقالات حمایت شده توسط شما مانند دیگر مقالات فن تریکس بطور دائم در لیست مقالات و آرشیو وب سایت فن تریکس باقی مانده و شما می توانید به انتخاب خود دائمی و یا موقتی بودن لینک های خود را در مقاله حمایت شده انتخاب کنید. در هر مقاله حمایت شده می توانید حداکثر تا 3 لینک قرار دهید.

محتوای این برگه ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

تلفن تماس (الزامی)

آدرس وب سایت (الزامی)

نوع درخواست (الزامی)
مقاله حمایت شدهرپورتاژ آگهی

موضوع (الزامی)

پیام (الزامی)

تعداد بازدید کنندگان در این لحظه

ما مفتخریم که تا این لحظه

1282

مقاله دست اول را برای اولین بار در بین وب سایت های فارسی زبان منتشر کرده ایم.