حیوانات و جانوران

آموزش استفاده از کلاه، محافظ یا روکش پلاستیکی ناخن گربه

از آنجایی که گربه ها با ناخن هایشان مبلمان و وسایل خانه و حتی افراد را می خراشند، کلاه ناخن وسیله ای کارآمد برای این حیوانات خانگی است که ارزش خریدن و استفاده را دارد. برای آشنایی با نحوه استفاده از کلاه ناخن گربه در ادامه با فن تریکس همراه باشید.

آماده کردن‌گربه

1- ابتدا باید ناخن های گربه را بگیرید.

بنابراین ناخن گیری کاملاً تیز برای این کار تهیه کنید.

1 نحوه استفاده از کلاه ناخن گربه

2- گربه را در حالتی که کاملاً راحت باشد بنشانید.

از آنجایی که گربه ها کاملاً با هم متفاوت هستند نمی توان گفت گربه دقیقاً در چه حالتی آرامش کامل دارد. خودتان باید با تجربه شخصی که از گربه تان دارید او را به حالت کاملاً ریلکس بنشانید.

3- پنجه های گربه را دقیقاً مانند آنچه در تصویر می بینید به آرامی و با آرامش هرچه تمام تر در دستتان بگیرید و کمی فشار دهید به گونه ای که به گربه استرسی وارد نشود، ولی با این حال اگر گربه حرکتی کرد پنجه از دستتان در نرود و باعث زخمی شدنتان نگردد.

انگشت شست و سبابه تان باید دقیقاً در محل رویش ناخن گربه قرار داشته باشد تا با تسلط هرچه بیشتر کارتان را انجام دهید.

– هرگز سعی نکنید که همه ی ناخن های گربه را با هم و به یک باره بگیرید. هربار یک تا دو ناخن را کوتاه کنید.

– توصیه می کنیم اگر مهارت لازم را برای کوتاه کردن ناخن های گربه ندارید یا در این کار احساس راحتی نمی کنید از یک دامپزشک یا فرد مسلط به این کار کمک بگیرید.

2 نحوه استفاده از کلاه ناخن گربه

نحوه استفاده از کلاه ناخن گربه

1- محافظ مناسب را انتخاب کنید.

محافظ های ناخن های گربه در سه سایز مختلف یعنی کوچک، متوسط و بزرگ موجود می باشد. این سایزها بستگی به وزن گربه دارد. هر کارخانه ای روی بروشور تمامی محصولاتی که برای گربه ها تولید می کند، بیان می دارد که محصول برای کدام نوع گربه طراحی شده است. پس ابتدا ویژگی های محافظ ناخن را بررسی کرده و محصولی مناسب گربه تان را انتخاب کنید تا مطمئن باشید که محافظ دقیقاً روی ناخن های گربه فیت می شود.

– همچنین دقت داشته باشید که کلاه های محافظ ناخن گربه در رنگ های مختلف موجودند که می توان به سلیقه خودتان زیباترین آن ها را انتخاب کنید.

3 نحوه استفاده از کلاه ناخن گربه

2- مواد لازم را آماده کنید.

در بسته بندی های محافظ ناخن مواد مختلفی وجود دارد و بسته به نوع برند محصول متفاوت است، اما در همه بسته بندی ها معمولاً به همراه محافظ، چسب، اپلیکاتور و نکات کاربردی در مورد موارد و مقادیر استفاده موجود است.

– دقت داشته باشید که برای هر تیوپ چسب تنها به یک اپلیکاتور احتیاج دارید. توصیه می شود حتماً بروشور نحوه استفاده از محصول را مطالعه کنید.

4 روکش پلاستیکی ناخن‌گربه

3- زمانی که کاملاً آماده اید تا محافظ ناخن را روی ناخن های گربه بچسبانید حتماً از دوستی بخواهید که شما را در این کار یاری کند.

البته اصلاً کار سختی نیست که یک نفر از پس آن برنیاید. اما از آنجایی که باید بسیار آرام و با لطافت انجام شود بهتر است یک نفر گربه را نگه دارد و نفر دیگر محافظ ناخن ها را بچسباند.

در پایان فن تریکس مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می دهد.

>>> روش های براق کردن موهای گربه <<<

>>> نحوه آرام کردن گربه با رایحه درمانی <<<

🌟5-4-3-2-1🌟 به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

hashie-fantricks

فقط با آموزش و یادگیری می تونیم آینده رو بسازیم.

پس اگه مطلب مفیدی در رابطه با این مقاله دارید، حتما در قسمت نظرات با دوستان خودتون در میون بذارید.

hashie-fantricks-2
منبع
wikihow
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن

لطفا Adblock را غیر فعال کنید.

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید