بیشتر بدانید

چرا خانم ها برخلاف آقایان سیب آدم یا گلو ندارند؟

دلیل وجود نداشتن سیب آدم در گلوی خانم ها

سوال اینجاست “چرا خانم ها سیب آدم‌ یا گلو ندارند؟” البته برخی از خانم ها سیب آدم دارند.

سوال بهتر این است که “چرا سیب آدم‌ خانم ها به برجستگی آقایان نیست؟” در این مقاله از فن تریکس ما می خواهیم دلایل نداشتن یا بهتر است بگوییم دلیل مشخص نبودن سیب آدم‌ در حنجره بیشتر خانم ها را به شما بگوییم، پس با ما همراه باشید.

1 علت وجود نداشتن سیب آدم در گلوی زنان

مردها عضو به خصوصی در گلوی خود ندارند، فقط حنجره آن ها بیشتر از خانم ها بیرون زده است.

در ابتدا جهت اطلاع کسانی که با عبارت “سیب آدم‌” آشنایی ندارید باید بگوییم سیب آدم‌ توده کوچکی است که می توانید آن را وسط گلوی بیشتر آقایان مشاهده کنید. نام این بخش از گلو از داستانی در انجیل درباره بهشت عدن گرفته شده است. با توجه به این افسانه، آدم زمانی که میوه ممنوعه (سیب) را خورد تکه ای از آن در گلوی او گیر کرد و همه جنس های مذکر بعد از آدم آثار آن را در گلوی خود دارند.

البته که این داستان فقط یک افسانه است. در واقعیت سیب آدم نتیجه رشد حنجره پسران است. برآمدگی غضروف حنجره در پسران در دوران بلوغ نمایان می شود و زمانی که حنجره بزرگتر می شود، باعث می شود تا صدا عمیق تر و بم تر از قبل شود.

حنجره دختران هم رشد می کند اما نه به اندازه حنجره پسران. به همین خاطر دختران نوجوان نسبت به هم سن و سالان پسر خود صدای نازک تر و تیزتری دارند و سیب آدم‌ گلویشان پیدا نمی شود. اگرچه که بعضی از خانم ها سیب آدمشان به برجستگی سیب آدم یک مرد دیده می شود.

برآمدگی سیب آدم‌ در برخی از خانم ها می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. گاهی دلیلش می تواند ناهنجاری جسمانی، دلایل ژنتیکی یا بهم خوردن تعادل هورمونی در دوران بلوغ باشد. از طرفی ممکن است سیب آدم یک خانم اصلاً سیب آدم‌ نباشد! بلکه می تواند یک رشد ناخواسته در اثر یک مشکل در سلامتی فرد باشد.

متاسفانه از آنجایی که سیب آدم‌ به عنوان ویژگی بدن یک مرد شناخته می شود، بسیاری از خانم هایی که سیب آدم دارند، از آن خجالت می کشند و اعتماد به نفس کافی ندارند. در صورت نیاز چنین فردی می تواند به مشاور مراجعه کند تا با مشورت و صحبت کردن بفهمد داشتن سیب آدم و برآمدگی حنجره جنسیت او را تغییر نداده و او را به یک مرد تبدیل نمی کند. مشاور می تواند به او کمک کند تا اعتماد به نفس از دست رفته اش را بازیابد.

برخی از مردم هم ممکن است جراحی هایی برای کاهش اندازه سیب آدم‌ خود انجام دهند. با اینکه این عمل جراحی بی خطر است، اما همه جراحی ها شامل ریسک های کوچک و بزرگ و حتی مرگ می شوند. عمل جراحی سیب آدم می تواند باعث ایجاد جای زخم عمل واضح روی گلو شود و به احتمال بالا در صدای فرد هم تغییراتی را به وجود می آورد. علاوه بر این ها اگر از جنبه مالی به این قضیه نگاه کنیم، جراحی سیب آدم یک عمل جراحی زیبایی به شمار می رود و تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد.

مقالات پیشنهادی فن تریکس…

>>> علت وجود مژه چیست؟ <<<

>>> دانستنی های جالب در مورد ناف <<<

🌟5-4-3-2-1🌟 به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

hashie-fantricks

فقط با آموزش و یادگیری می تونیم آینده رو بسازیم.

پس اگه مطلب مفیدی در رابطه با این مقاله دارید، حتما در قسمت نظرات با دوستان خودتون در میون بذارید.

hashie-fantricks-2
منبع
health.howstuffworks
برچسب ها

دیدگاه 2

  1. من 18 سالمه از 13 سالگی به بعد حنجرم رشدش زیاد شد و الان من هم سیب گلو دارم به نظر من باعت قشنگی میشه.

  2. من که هنوز 11 سالمه ولی یک دوست دارن که یک سیب آدم بزرگ تو گلوشه و هروقت گلوش رو روبه بالا میگه سیب آدمش از گلوش میره پایین و دوباره میاد بالا و منم دوست دارم که یک سیب آدم بزگ داشته باشم که بالا و پایین هم بره و هرچه بزرگ تر بهتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن

لطفا Adblock را غیر فعال کنید.

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید