پوشاک

20 موردی که مردان هرگز نباید در جمع بپوشند

20 موردی که مردان نباید در جمع بپوشند.

در این مقاله لیست 20 موردی را ارائه داده ایم که یک مرد هرگز نباید در جمع بپوشد.

1 اصول پوشش مردان

1- بیش از حد پر عطر و بو بودن

اغلب شنیده اید که می گویند خوش عطری باید کشف شود، نه اینکه اعلام شود.

عطر زدن بیش از حد تنها یک نقطه انحراف نیست، این کار می تواند منجر به سردرد و واکنش های آلرژی زا شود.

اکثر مردان حس بویایی ضعیفی دارند و خیلی زود به بوی عطرشان عادت می کنند. در نتیجه با استفاده ی زیاد از عطر و ادکلن قوی ابراز وجود می کنند.

عادت کنید تا در مکان های مناسب از مقدار کافی و لازم عطر و ادکلن استفاده کنید. ترجیحاً درحالی که ظرف ادکلن را 10 اینچ دورتر از بدنتان نگاه داشته اید، تنها یکبار روی مچ دست ها، گردن و سینه اسپری کنید. باریکه ی بینی برای دفع بوی بد ناشی از کار و فعالیت زیاد نیز حائز اهمیت است.

چه بخواهید از یک عطر قوی تر و چه از ادکلنی با تراکم کمتر استفاده کنید، تعداد اسپری کردن ها نباید متفاوت باشد. در هر صورت یک رایحه ی ضعیف تر زودتر تبخیر می شود و مستلزم استفاده ی دیگر در طول روز است. مقدار درست و مناسب استفاده از عطر و ادکلن را پیدا کنید تا بوی آن، مردم را بیشتر به طرفتان جذب کند. در غیر این صورت افراد از شما پراکنده خواهند شد.

2 اصول پوشش مردان


برای اطلاع از ترفند هایی جهت افزایش ماندگاری عطر و ادکلن به لینک زیر از وب سایت فن تریکس مراجعه کنید.

>>> روش هایی جهت افزایش ماندگاری عطر و ادکلن <<<


2- لوگوهای بزرگ روی لباس ها

پوششی که برند لوگو را نشان دهد، حرکت بازاری هوشمندانه ای برای فروش شرکت است.

شما یک بیلبورد (صفحه اعلانات) سیار برای تبلیغات یک برند نیستید. مبلغان این کار را دوست دارند اما چرا در شرایطی که چیزی به شما پرداخت نمی شود، یک لوگو یا برند بزرگ روی پیراهنتان داشته باشید؟

شما هرگز نباید لباس طراحی شده را تنها بخاطر برندِ آن لباس خریداری کنید. در واقع پوشش و لباس هایی که انتخاب و خریداری می کنید، باید مناسب و خوش تراش باشند و با سبک زندگی تان نیز همخوانی داشته باشند.

البته منظور این نیست که از خرید لباس های طرح دار و رنگی خودداری کنید، چیزی که مهم است، این است که مطمئن باشید لوگو در حد محدود بوده و تقریباً مشهود نیست. هرگز به خاطر لوگو توجه اطرافیان را از نقش لباس منحرف نکنید.

ساده بگیرید. نیازی به برند تجملی با لوگوهای بزرگ نیست.

3 اصول پوشش مردان

3- شلوارهای با لوگوی آراسته یا قلاب دوزی شده

از پوشیدن شلوارهایی که با اَشکال ابتدایی، لوگوهای طراحان، طرح عنکبوت یا خرچنگ، پرچم یا عمده اشکال پوشیده شده، اجتناب کنید.

4 اصول پوشش مردان

4- روپوش های گشاد

از پوشیدن روپوش های گشاد برای خودنمایی کردن و نشان دادن بدنی که در باشگاه به سختی روی آن کار می کنید، خودداری کنید.

5- کفشهای با پنجه ی نوک تیز

با وجود اعتراضات زیاد به کفشهای عجیب و غریب، اما باز هم مردان به پوشیدن آن ها مبادرت می ورزند. کفشهای با پنجه ی نوک تیز، احساسی از لودگی و هیبت غول پیکر ایجاد می کند. زمان آن است که این تمایل از مد افتاده را کنار بگذاریم و به کفش های لبه صاف روی بیاوریم.

5 اصول پوشش مردان

6- کفش های با پنجه ی مربعی

یکی دیگر از کفش های نمایشی رایج در سال های 90، کفش های پنجه مربعی بود. طراحی مربعی این کفش، برای مردانی با پاهای غیرطبیعی یا پهن تر از حالت معمول مناسب است.

از کفش هایی که اشکال یکسان دارند و هر دو طرف چپ و راست شان مشابه اند، اجتناب کنید.

از اینکه پاهایتان زبر و سیخ سیخ به نظر برسند و یا مثل باله باشند دوری کنید و به کفش های با پنجه ی منحنی و اصلاح شده رو آورید.

7- کفش های ولکرو (velcro)

از کفش های ولکرو اجتناب کنید.

انتخاب کفش هایی با کیفیت کمتر، به مردم یادآور می شود که پول کافی ندارید. از آنجایی که کفشهایتان برخلاف کیف پولتان، در معرض نمایش عموم است، لازم است تا از کفش هایی با کیفیت بالا استفاده کنید. کفش های ولکرو هر چند کاربردی هستند، اما حاکی از آنند که کسی که آن ها را می پوشد، قادر به بستن بند کفش هایش نیست.

6 اصول پوشش مردان

8- شلوارهای چسبناک

در شلوارهای چسبناک، احتمالاً شبیه آب نبات چوبی خواهید شد، مگر اینکه واقعاً لاغر باشید.

پوشیدن شلوارهای چسبناک توسط اکثر مردان، جذابیت مردانگی آن ها را به طور قابل توجهی کاهش می دهد. چرا که باعث می شود پاهایشان کوتاه تر به نظر برسند و چربی دور شکمِ مردان چاق را بیشتر به نمایش گذارد.

9- شلوارهای بلینگ (bling)

از شلوارهای با قلاب دوزی، پولک، علائم و زیورآلات چسبیده بر جیب های پشتی اجتناب کنید. نیازی به جلب توجه پشتتان ندارید.

7 اصول پوشش مردان

10- پیراهن V با یقه ی بسیار باز

هر مدی که کمتر یا بیشتر تزلزل شخصیتی فرد را نشان دهد، نشان دهنده ی ذوق و سلیقه ی ضعیف فرد بوده و منجر به ریش خند و تمسخر می شود.

یک پیراهن وی نِک (V neck) معمولی یا هنلی (Henley) نیز گزینه ی بسیار مناسب تری است.

11- کمربندهای میخ زده و گوهرنشان

از کمربند چرمی میخ دار استفاده نکنید. زیرا قرار نیست دوباره به شما احساس جوانی بدهد.

انتخاب یک کمربند چرمی ساده به همراه یک ساعت مچی، گزینه ی مناسبی است تا بتوانید سال ها از آن ها استفاده کنید.

12- لباس های گشاد و شل

یک پوشش معمولی، قالب بدنتان را خوب به تصویر می کشد و باعث جذب تعریف و تمجید از اطرافیان می شود.

این در حالی است که لباس های گشاد تأثیر متضاد دارند. پوشیدن لباسهای خیلی بزرگ، شما را غیرحرفه ای، کثیف و شلخته نشان می دهد.

8 اصول پوشش مردان

13- چکمه های Ugg

پوشیدن چکمه های راحت و نرم که برای مردان در راستای گرم نگه داشتنشان طراحی شده اند هیچ مشکلی ندارد. پس چرا باید چکمه های Ugg که جذابیت چندانی هم ندارد را پوشید؟

14- گردنبند های خفه کننده

هر نوع زنجیر یا گردنبندهای مهره دار که به دور گردنتان است، باید توسط روپوش پنهان شود. شاید بتوان گفت که این رفتار برای یک جوان 17 ساله که تازه وارد دوران جوانی شده است قابل گذشت است، اما برای مردان اینطور نیست.

15- پوشش و پیراهن های بدون دکمه و بلند

سعی کنید همیشه دکمه های پیراهن خود را ببندید. دلیل بلندی بعضی از پیراهن ها این است که بتوان آن ها را به سمت داخل تا یا چین داد نه اینکه دکمه های آن را باز کرد. اگر می خواهید خودمانی و راحت تر به نظر برسید، یک پیراهن باتون داون بپوشید.

9 اصول پوشش مردان

16- پیراهن براق باشگاهی

آیا پیراهنی برای شب های پارتی نگه داشته اید؟ پیراهن های مشکی براق، دو دهه پیش، برای مجمع های شبانه رواج داشتند.

برای اینکه وحشت زده و غیرعادی به نظر برسید تنها یک پیراهن براق کافیست و لازم نیست ویژگی دیگری داشته باشد! به پوشش معمولی و ساده و هموار روی آورید.

17- پوشش های با شعله یا بال

پوشش های با عکس های شعله یا بال یا جمجمه، برای جلب توجه فریاد می زنند. این نوع پوشش ها نیم دهه پیش در میان پسران دبستانی رایج بوده اند.

اگر کمتر از 19 سال سن دارید، در مورد پوشیدن لباس های این چنینی راحت باشید (لباس های با عکس گرگ متداول ترند).

10 اصول پوشش مردان

18- لباسهای زیر و خواب در اماکن عمومی

ممکن است بگویید به بقالی می روم و مشکلی نیست اگر پیژامه بپوشم، اما اینطور نیست. بی دلیل نیست که آن ها را لباس خواب می نامند.

19- دمپایی با جوراب

این را بدانید که دمپایی هرگز برای پوشیدن با جوراب ساخته نشده است.

جوراب باید با کفش ها و شلوارتان پنهان شوند.

تمام مزیت پوشیدن دمپایی به خاطر گرمی هوا به جای کفش، با پوشیدن جوراب از بین می رود.

11 اصول پوشش مردان

20- غذا در بین دندانهایتان

درحالی که کاملاً متداول است که اجزای غذا و تکه های گوشت حین غذا خوردن بین دندانهایتان قرار بگیرند، خارج از این بازه، می تواند منظری فاقد جذابیت و ناخوشایند به وجود آورد.

تصور کنید دستپاچگی زمانی را که یک ساعت بعد از شام تشخیص می دهید تکه ای از اسفناج در بین دندان های جلویی تان گیر کرده است.

اگر بتوانید حس کنید که چیزی بین دندانهایتان گیر کرده است، پوزش بطلبید و نشانی توالت را جویا شوید. هرگز در جمع از خلال دندان استفاده نکنید.

همیشه در کیفتان چند عدد خلال دندان به همراه داشته باشید.

بعلاوه…

از پوشیدن کراوات های خیلی پهن یا خیلی باریک خودداری کنید. برای اکثر مردان (صرف نظر از نوع اندام) یک کراوات با عرض 2 تا 3 اینچ به اندازه ی کافی مناسب است. اگر مردی تناور و بزرگ جثه هستید، می توانید از کراواتی با عرض بیشتر استفاده کنید. عرض کراوات باید با عرض یقه ی کت تناسب داشته باشد. هر چقدر کراواتتان باریک تر باشد، رسمیت کمتری خواهد داشت. بنابراین در جمع های خودمانی و غیر رسمی کراوات های باریک تر را بکار بگیرید.

سخن آخر: خوش تیپ بودن تنها با خرید لباس نو به دست نمی آید و تنها باید اصول و قواعد پوشش لباس به شیوه ی صحیح را بدانید و از پوشش لباس های نوظهور و مدگرایی که هیچ گونه جذابیتی ندارند خودداری کنید.

🌟5-4-3-2-1🌟 به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

hashie-fantricks دیدگاه نامه فن تریکس (کلیک کنید)

* وارد بحث شوید و دیدگاه هایتان را به اشتراک بگذارید.
* پس از تایید دیدگاه، ارسال پاسخ توسط دیگران، و یا ثبت دیدگاه جدید توسط سایر کاربران در مطالب مورد علاقه خود، ایمیل اطلاع رسانی دریافت کنید.
* با دریافت لایک از سایر کاربران دیدگاه خود را به جایگاه های بالاتر برسانید.
* با ثبت دیدگاه سازنده و مفید، نظر نویسنده مطلب را جهت پین کردن دیدگاهتان جلب کنید.
* تنها با آموزش و یادگیری می توان آینده را ساخت. پس اگر مطلب یا دیدگاه مفیدی در رابطه با این مقاله دارید، حتما در قسمت دیدگاه ها با دوستان خود در میان بگذارید.

hashie-fantricks-2 سلب مسئولیت! مقالات مربوط به بخش سلامتی، پزشکی، زیبایی، روانشناسی، تناسب اندام و ... تنها برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی زبان گرد آوری شده و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند و مسئولیت صحت توصیه های نقل شده در مطالب بر عهده تیم فن تریکس نمی باشد. اطلاعات بیشتر hashie-fantricks-2
منبع
realmenrealstyle
دیدگاه ها

اشتراک در اطلاعیه دیدگاه ها (کلیک کنید)
اطلاع از
guest
آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ بوده و منتشر نخواهد شد.
زنگوله را بزنید تا از تایید دیدگاه خود مطلع شوید.
0 دیدگاه
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا