سلب مسئولیت کلیه مطالب آموزشی

مقالات مربوط به بخش سلامتی، پزشکی، زیبایی، روانشناسی، تناسب اندام و … تنها برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی زبان گرد آوری شده و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند و مسئولیت صحت توصیه های نقل شده در مطالب بر عهده تیم فن تریکس نمی باشد.

سلب مسئولیت | فن تریکس
مطالب و اطلاعات وب سایت فن تریکس توسط تیم تحریریه و مترجمین متخصص در این زمینه، و بنابر نیاز کاربران فارسی زبان گرد آوری شده است. هدف از تولید و گرد آوری این مطالب صرفا آموزش رایگان به عموم مردم و افزایش آگاهی آنها است.

وب سایت فن تریکس به علت حساسیت این گروه از مطالب، همواره در تلاش بوده است که محتوایی دقیق و صحیح منتشر کند؛ با این حال هیچ وقت توصیه‌ نمی کند که در موارد حساس از اطلاعات موجود در مقالات استفاده شود و در تمامی موارد،‌ در درجه اول کاربران را به مشورت با پزشکان و متخصصان دعوت می‌کند.

تیم فن تریکس به هیچ عنوان مسئولیت توصیه های نقل شده در مطالب را بر عهده نمی گیرد و مسئولیت این توصیه ها با گوینده اصلی خواهد بود. همچنین آدرس URL منبع مطلب در انتهای تمامی مطالب درج شده که کاربران عزیز می توانند به آن مراجعه کنند.

توصیه فن تریکس این است که کاربران برای تشخیص، تسکین و درمان مشکلات حوزه پزشکی و سلامتی، زیبایی و … ابتدا با پزشک مشورت کنند و در صورت تایید پزشک، از موارد ذکر شده در مقالات استفاده کنند. در غیر این صورت تمامی مسئولیت ها برعهده شخص کاربر خواهد بود.

در نهایت وب سایت فن تریکس مسئولیت هرگونه استفاده از مطالب موجود در این وب سایت یا هر اقدامی که با تکیه بر مطالب این سایت صورت گرفته و منجر به آسیب، اختلال یا عارضه ای شده است را از خود سلب می‌کند.

کیفیت محتوای مطالب

علی رغم سلب مسئولیت وب سایت فن تریکس از استفاده از مطالب پزشکی، سلامت، زیبایی‌ و … تیم تحریریه فن تریکس همیشه صحت و دقت هر محتوایی را قبل از انتشار بررسی می کند و درصورت لزوم،‌ مقالات خود را در بازه های زمانی مختلف به روزرسانی می کند. با این حال لازم است کاربران قبل از به کارگیری آموزش های ذکر شده در این مقالات با کمی تأمل یا مشورت با متخصص هر بخش،‌ بهترین تصمیم را بگیرند.

سلب مسئولیت رپورتاژها و لینک های خارجی

لینک های خارجی و رپورتاژهای آگهی صرفا جنبه تبلیغاتی و اطلاع رسانی دارند.
وب سایت فن تریکس در نگارش مقالات خود به وب سایت‌های مختلفی لینک داده است که برخی آگهی تبلیغاتی (رپورتاژ آگهی) و برخی صرفا لینک‌ برای ارجاع دادن به صفحه ای دیگر (برای اطلاعات بیشتر و…) هستند. این به معنای تایید استفاده از خدمات و محصولات این وب سایت ها توسط وب سایت فن تریکس نیست و مسئولیت استفاده از این خدمات / محصولات برعهده کاربر و سایت ارائه دهنده محصول / خدمت است.

همچنین مسئولیت محتوای ارائه شده در رپورتاژها تماما برعهده شخص آگهی دهنده است.

دقت کنید که رپورتاژهای آگهی با دسته بندی «رپورتاژ آگهی» از مطالب دیگر تفکیک شده‌اند.

دکمه بازگشت به بالا