خانه و کاشانه

معرفی تخت هایی که در سبک فنگ شویی اشتباه، غلط و نامناسب است

فنگ شویی در زبان چینی به معنی باد و آب است. فنگ شویی در واقع یک فن باستانی برای پیدا کردن دکوراسیون مناسب برای مکان های مختلف از جمله خانه و اتاق خواب بوده که برای انتخاب دکوراسیون یک محیط مورد استفاده قرار گرفته است. این سبک باعث ایجاد سلامتی، نشاط و هماهنگی شده و انرژی مثبتی را به وجود می آورد.

با ما در فن تریکس همراه شوید تا با این سبک بیشتر آشنا شوید.

چه چیزی باعث به وجود آمدن یک تاج تخت فنگ شویی خوب می شود؟

تاج تخت خواب فنگ‌ شویی خوب یکی از عنصرهای اصلی داشتن یک تخت فنگ شویی خوب است. یک دیزاین تاج تخت مناسب انرژی مثبتی به تخت و محل خوابتان می دهد. همین باعث می شود تا خواب راحت تری را تجربه کنید.

بیشتر افراد موقع خرید مبل و صندلی به قسمت پشت آن توجه می کنند درحالی که در خرید تخت توجهی به فنگ شویی ندارند. در ادامه ما به شما 10 مورد از بدترین فنگ‌ شویی های سر تخت را به شما معرفی می کنیم.

1- تاج تخت فلزی سفید

1 سبک فنگ شویی

تاج تخت های فلزی در فنگ شویی بسیار نامناسب به حساب می آیند. به دلیل اینکه فلز سرد است و انرژی سرد و بی روحی را به اتاق منتقل می کند؛ که این انرژی مناسب محل خواب نیست.

2- تاج تخت چوبی دوکی شکل

2 سبک فنگ شویی

گرچه تاج تخت های چوبی خیلی بهتر از نوع فلزی آن بوده، اما به همان اندازه مدل و دیزاین تاج تخت نیز اهمیت دارد. هر تاج تختی که شکاف های خالی زیادی بین قسمت های مختلفش داشته باشد، باعث به وجود آمدن حفره های انرژی می شود.

3- تاج تخت های جا به جا شده

3 سبک فنگ شویی

این گونه تاج تخت ها شاید یک حرکت هوشمندانه و یک دکور زیبا به نظر برسند، اما در فنگ شویی گزینه خوبی نیستند. زیرا باعث تضعیف انرژی شده و همچنین انرژی مثبت مورد نیاز در این گونه تاج تخت ها همه جا پخش می شود. بنابراین یک فنگ شویی خوب، یک نقطه تمرکز انرژی در خود دارد و انرژی را به صورت معلق و تکه تکه پخش نمی کند.

4- تاج تخت های مدرن فلزی نرده ای

4 سبک فنگ شویی

نرده های فلزی این تخت، مانند تخت های بیمارستانی یا زندان می ماند که حس بسیار بدی به انسان دست می دهد.

5- تاج تخت سیاه با قفسه

5 سبک فنگ شویی

تاج تخت هایی که قفسه یا کتابخانه دارند، اصلاً گزینه مناسبی در فنگ شویی نیستند. آویزان کردن یا گذاشتن یک چیز در بالای تخت و محل خواب یکی از بدترین فنگ‌ شویی ها به شمار می رود.

6- تاج تخت های نرده ای چوبی و بلند

6 سبک فنگ شویی

گرچه این تاج تخت ها بسیار شیک و زیبا به نظر می رسند، اما نرده های بلند و محل قرارگیری تشک این تخت ها با فاصله زیادی که با سر تخت دارند، هیچ انرژی مثبتی را منتقل نمی کنند.

7- تاج تخت های کوتاه قفسه دار

7 سبک فنگ‌ شویی‌

هر چند تاج تخت این تخت ها کوتاه بوده و فنگ شویی خوبی به شمار می رود، اما هنوز هم به عنوان یک قفسه مورد استفاده قرار می گیرد. جمع کردن وسایل در پشت یا زیر تخت، حالت گیج کننده ای را به وجود آورده که هیچ انرژی مثبتی را در محیط پخش نمی کند.

8- تاج تخت تشک دار چند تکه

8 سبک فنگ‌ شویی‌

این تاج تخت ها یکی از بهترین گزینه های فنگ شویی بوده و زیبا نیز هستند. اما از آنجایی که به دو قسمت تقسیم می شوند، انرژی مثبت را نیز به چند قسمت تقسیم می کند. پس نمی توان گفت که این گونه فنگ شویی ها مناسب هستند.

9- تاج تخت فلزی پر نقش و نگار

9 سبک فنگ‌ شویی‌

این گونه تاج تخت ها علاوه بر اینکه فلزی هستند و فنگ شویی مناسبی ندارند، با زرق و برق زیادشان بیشتر شبیه به یک تخت سلطنتی هستند تا یک تخت خواب سرشار از انرژی.

10- تاج تخت مدرن چوبی

10 سبک فنگ‌ شویی‌

گرچه تاج این تخت ها زیبا به نظر می رسند، اما جاهای خالی آن باعث پخش شدن انرژی بین حفره ها می شود.

بنابراین از مطالعه این مقاله می توان این نتیجه را گرفت که زیبایی تاج تخت ها چیزی نیست که برای فنگ شویی کافی باشد، بلکه تاج تخت ها باید انرژی مثبتی را برای محیط به ارمغان بیاورند.

در پایان فن تریکس مطالعه مقاله زیر را برای طراحی تاج تخت مناسب را به شما پیشنهاد می کند.

>>> ایده های دکور تاج تخت خواب <<<

🌟5-4-3-2-1🌟 به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

hashie-fantricks دیدگاه نامه فن تریکس (کلیک کنید)

* وارد بحث شوید و دیدگاه هایتان را به اشتراک بگذارید.
* پس از تایید دیدگاه، ارسال پاسخ توسط دیگران، و یا ثبت دیدگاه جدید توسط سایر کاربران در مطالب مورد علاقه خود، ایمیل اطلاع رسانی دریافت کنید.
* با دریافت لایک از سایر کاربران دیدگاه خود را به جایگاه های بالاتر برسانید.
* با ثبت دیدگاه سازنده و مفید، نظر نویسنده مطلب را جهت پین کردن دیدگاهتان جلب کنید.
* تنها با آموزش و یادگیری می توان آینده را ساخت. پس اگر مطلب یا دیدگاه مفیدی در رابطه با این مقاله دارید، حتما در قسمت دیدگاه ها با دوستان خود در میان بگذارید.

hashie-fantricks-2 سلب مسئولیت! مقالات مربوط به بخش سلامتی، پزشکی، زیبایی، روانشناسی، تناسب اندام و ... تنها برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی زبان گرد آوری شده و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند و مسئولیت صحت توصیه های نقل شده در مطالب بر عهده تیم فن تریکس نمی باشد. اطلاعات بیشتر hashie-fantricks-2
منبع
thespruce
دیدگاه ها

اشتراک در اطلاعیه دیدگاه ها (کلیک کنید)
اطلاع از
guest
آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ بوده و منتشر نخواهد شد.
زنگوله را بزنید تا از تایید دیدگاه خود مطلع شوید.
0 دیدگاه
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا